EkKazançNet, Tektash Medya İştiraki olup, merkezi Antalya-Alanyada bulunan Ankara,Adana gibi illerimizde de temsilcilikleri ile 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Yaklaşık 1 yıllık ön çalışma esasına dayanarak, sektörün önemli isimleri ile gerçekleşen görüşmeler , finans piyasasının değerli isimleri ile yapılan istişareler sonucunda , ihtiyaç duyulan eksiklikler saptanarak piyasaya giriş yapma eğiliminde bulunulmuş ve bunu gerçekleştirmiştir.

Tarafsızlık ve özgünlük ilkesi doğrultusunda kripto para piyasanın ülkemizde ve dünya üzerinde daha fazla bilinirliğine katkı sağlayıp, yatırımcıların ihtiyaç duydukları her alanda ulaşabilecekleri tek kaynak olma inancı ile yayın hayatına yön vermiştir. Vizyonumuz doğrultusunda,  her geçen gün bir önceki günden çok daha fazla yol almış olmayı ümit ederek yayın hayatının olmazsa olmazı olan tarafsızlık ilkesi ile yoluna emin adımlarla ilerlemeyi amaç edinmektetir .

EkKazancNet Kişiye göre değil, herkese göre doğru olan bir yön anlayışı ile Türkiye’nin En Yenilikçi gelir modelleri ilkesi, gücünü okuyucundan ve takipçisinden alan bir platform olarak yoluna emin adımlarla ilerleyecektir.