Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren evde sabun paketleme işi ile para kazanma günümüzde oldukça yaygın bir ek kazanç yöntemidir. Genellikle ev hanımları işlerini bitirdikten sonra zamanlarını harcayabilecek uğraşlar ararlar. Elbette ki tüm ev hanımları bu zamanlarını verimli kullanmayı ve para kazanmayı düşünürler. Evde sabun paketleme işi ev hanımlarınca bireysel olarak ve komşuları ile ekip halinde de yapılabilmektedir. Bu iş sayesinde birçok ev hanımı boş zamanını etkili ve kazançlı biçimde değerlendirmektedir. Evden yapılabilecek ek kazanç sağlayan birçok işlerden birisi olan sabun paketleme işi ortalama olarak bir kişiye evinden oturduğu yerden 1000 TL ve hatta daha fazla kazanç sağlayabilmektedir. 

Evde Sabun Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme nasıl yapılır? Ek kazanç kaynaklarından birisi olan evde sabun paketleme pek fazla çaba harcamanıza ve kafanızı yormanıza gerek olmayan bir iştir. Tüm iş hazır olan pakete sabunu koyup bunu  da daha büyük paketlere koymanızdır. Firma ya da işveren tarafından sizlere büyük parçalar halinde verilen sabunları firmanın istekleri doğrultusunda kesimler yaparak paketlemeniz gerekmektedir. Firma yetkilileri sizlere daha da yardımcı olmak adına gerekli olan tüm malzemelerin teminini sağlayacaklardır ardından sizlere detaylıca olayı anlatacak hatta örnek ürünler temin edeceklerdir. Sizlere de artık tek geriye kalan bu basit işlemleri yaparak para kazanma olacaktır.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Alınır?

 Evde iş yapmak istiyor ve bunun sabun paketleme işi olduğunu düşünüyorsanız, elbette ki tüm diğer işlerde olduğu gibi bu işte de başvuru yapmanız ya da bir kaç aracı kişiler tanımanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz başvuranlarınızın ardından firmalar, işverenler tarafından bu başvurularınız detaylıca incelenir. Olumlu görülürseniz vermiş olduğunu iletişim bilgileri ile sizlere ulaşım sağlanır. Elbette ki geri dönüşler  ve incelemeler fazla yoğunluk yaşanması halinde biraz daha uzun süreçte değerlendirmeye tabi tutulacaktır. 

Daha fazla firma ve proje ve içerik içinEv İşleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Kazançlı Mı?

 Birçok ev hanımı tarafından merak edilen ve aynı zamanda  yapılan bu evde kazanç yöntemi olan sabun paketleme işinin kazançları yüksek derecede merak konusu halindedir. Elbette ki tüm  diğer işler gibi  ne kadar emek sarf ederseniz o kadar çok kazanç sağlarsınız bunu diyerek başlamak istiyorum.  Normal düzeyde evdeki işlerini bitirdikten sonra günde birkaç saat bu işi yapan bir ev hanımı ayda ortalama olarak 1000 TL gibi bir miktara yakın para kazanabilir. Bunun yanı sıra daha fazla zaman harcayan ve günde gerçekten bayağı bir miktar işi tamamlayan ev hanımları ise aylık olarak 2-2500 TL gibi bir para kazanabilir. Eğer ekip halinde çalışıyorsanız, elbette ki daha fazla para kazanabilirsiniz. Ekipteki kişi sayısı ve harcadığınız zamana oranla yüksek meblağlar kazanmanız mümkündür. Biraz daha ayrıntılıca anlatırsak eğer şirkete teslim ettiğiniz ve zamanında yapmış olduğunuz her paket için en az 0.5-1 TL para kazanabilirsiniz. Haftada 500 paket teslim ettiğinizi ve biraz daha kıdemli olduğunuzu varsayarsak en az haftalık 500 TL kazanmanız mümkündür.

Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Türkiye genelinde hemen hemen birçok firma tarafından sabun paketleme işi verilmektedir. Bunun yanı sıra İŞKUR üzerinden de bu işler müşterilere sağlanmaktadır. Google üzerinden arama yaptığınız zaman benim işletmem adı altında bu firmaları görebilir ve iletişim bilgilerini alabilir, başvurularınızı sunabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR tarafından verilen firmalara erişim sağlamak için İŞKUR üzerinden başvurularınızı yapıp takip etmenizde yarar vardır.

Kendi işinizi kurmaya bayilik alarak başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ”Bayilik Nedir? Nasıl Alınır?” yazımıza göz atın.

Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları 

 Evde sabun paketleme işi yapan kişiler tarafından birçok olumlu yorumlar yapılmaktadır. Birçok ev hanımı boşa zamanlarını geçireceğine evde sabun paketleme işleri yaparak ek kazanç sağladığını ve bundan memnuniyet duyduğunu dile getirmektedir. Sizlerde evde sabun paketleyerek ek kazanç sağlayan birisiyseniz aşağıda yer alan yorumlar kısmına deneyimlerinizi ve bilgileri aktararak bu işi düşünen ek kazanç sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşini, İşkur Mu Veriyor?

 Birçok firma İŞKUR‘un yeni çıkarmış olduğu, kadınların ek kazanç sağlamasına olanak sağlayan paketleme işleri için ilanlar yayınlamaktadır. Bu firmaların bilgilerini İŞKUR resmi web sayfası üzerinden öğrenebilir ve hatta başvurularını sağlayabilirsiniz. Başvurularınız ardından işler sizlere İŞKUR tarafından mesaj yoluyla bildirilecek ve kabul etmeniz halinde gerekli işlemler başlatılacaktır.

Kendi işinizi dijital platformlardan başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ”Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır” yazımıza göz atın.

İşkur Evde Paketleme Nasıl Başvurulur?

 Öncelikle İŞKUR üzerinden başvuru formunu dolduran kadınlar, bunun hemen ardından en yakında bulunan İŞKUR şubesine ulaşım sağlayarak kayıtlarını yaptırabileceklerdir. Bunların ardından başvuru yapanlar belirli eğitim ve sertifikasyon programına katılarak sertifika alacaktır. Bunların ardından kadınlara firmaların istekleri doğrultusunda İŞKUR tarafından mesaj ile iş ayrıntıları gönderilecek ve kabul edilmesi taktirinde işe başlanılacak ve ek kazanç sağlanacaktır.

Diğer Kategorilerimize de göz atın;

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramFacebookTwitterYouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Ads

4 Replies to “Evde Sabun Paketleme İşi İle Para Kazanma

 • Gülcan
  Gülcan
  Cevap

  İstanbulda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum iyi günler.

  • Admin
   Admin
   Cevap

   Yazımıza ziyaretler geldikçe iş verenler de yazacaktır Gülcan Hanım. Mutlaka ilanlarda olacaktır.

 • Gül
  Gül
  Cevap

  Merhaba,
  Paketleme işi ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz
  İstanbul Üsküdar’da yaşıyorum.

  • Admin
   Admin
   Cevap

   Merhabalar, ilanların altında yakında iş verenler bilgi paylaşımında bulacaktır. Güncel bilgi olduğunda tarafınıza mail atılacaktır. İyi Günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir