Kripto para ile nasıl para kazanılır neler yaparsak kazanabilmemiz mümkündür? Günümüz teknoloji çağında kuşkusuz kripto paralar harika bir yatırım aracı olarak görülmektedir. Tüm insanlık çabalayarak kazanmış oldukları parayı şüphesiz artırmak için yatırım yollarını tercih ederler. Kripto paralar ile birlikte hem uzun vadeli hem de al-sat gibi işlemler yaparak paranızı katlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra yatırımlarınızı yaparken her gün kripto para haberleri dikkatlice okumanız gerekmektedir. Ne zaman artıp ne zaman düşeceği tam bir risk konusu olarak kumara benzeyen bu yatırım aracı özellikle Bitcoin ile birlikte binlerce kişiyi zengin etmiştir.

Kripto Para Nasıl Kazanılır?

 Kripto paraları herkes kazanmak ister. Peki kripto paraları nasıl kazanabiliriz? Kripto paralar kazanmak için birçok çeşitli yollar bulunmaktadır. Bazı yollarda bir şey karşılığı kazanırken bazı yollarda koşulsuz ve ücretsiz bir şekilde kripto para kazanabilirsiniz. Kripto paralar kazanmak için bazı firmaların ödeme seçeneklerini takip ederek kripto para ile ödeme yapan firmalardan birisinde çalışabilir veyahut elektronik ticaret ile uğraşıyorsanız ödeme biriminiz olarak kripto paraları kullanabilirsiniz. Ayrıca pek fazla emek sarf etmeden kripto paralar kazanmak için  birtakım faucet yani musluk sitelerini ve kripto para havuzlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok borsanın yapmış olduğu kampanyaları takip ederek te görevleri yerine getirerek kolayca kripto para kazanabilirsiniz.

Kripto Para Al Sat Taktikleri Neler?

Kripto paralardan kısa vadede büyük karlar yapmanız için kesinlikle al-sat taktikleri çok önemlidir. Öncelikle kripto paralarla ilgili haberleri yakından takip ederek tüyolar almanız lazım bunun yanı sıra birçok yerde mevcut olan analizlere bakmanızda fayda var. Bilgi edindikten sonra bir birime yatırım yapabilir ve biraz artınca satabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kar ile birlikte düşmesin bekler ve düşünce tekrar satın alıp kar yapıp satabilirsiniz. Böylelikle paranız katlanacaktır. Bunun yanı sıra herhangi bir kripto parayı satın alabilir ve satmak için limit mantığını kullanabilirsiniz. Limit özelliği ile birlikte sistem kripto paranızı dilediğiniz fiyata geldiği vakit otomatikman satacaktır.

Daha fazla kripto para kazanç yöntemi için ”Kripto Para” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bedava Kripto Para Veren Siteler Hangileri?

 Günümüzde bir çok site tarafından bedava bir şekilde kripto paralar verilmektedir. Bazı siteler yatırım karşılığında kripto paralar dağıtırken bazı siteler direkt olarak bedava kripto paralar dağıtırlar. Bu sistemlerin mantığı sizlere sitelerinde reklamları göstererek onlardan elde ettiği paralar ile birlikte sizlere  havuz kazancı sağlamaktır. İşte sizler için bedava kripto para veren siteler;

  1. XLMWİN
  2. Freebitco.in.
  3. Satoshihero.com.
  4. PipeFlare
  5. Free-Tron

Mining İle Para Nasıl Kazanılır?

 Mining kelime anlamı olarak madencilik, kazım anlamına gelmektedir. Kripto para madenciliğini duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Kimi programlar, kimi uygulamalar ve kimi siteler aracılığı ile Mining yapabilirsiniz. Bazı programlar bilgisayarınızı aşırı derecede yorarak üretim yaparken bazı siteler hiç bir ekstra bir çaba göstermenize gerek kalmadan reklamlar izleterek mining yapmanıza olanak tanır.

Daha fazla proje fikirleri için ”En İyi İş Fikirleri Neler?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Kripto Para Kazanma Uygulamaları?

 Bir çok kişi elbette ki çaba sarf etmeden kripto paralar kazanarak servetler elde etmeyi arzulamaktadır. Bilgisayarlar ve sitelerin yanı sıra 7/24 elinizden düşürmediğiniz cep telefonlarınıza uygulamalar  indirerek de kripto paralar kazanmanız mümkündür. Genellikle yeni çıkmış olan coinler ilk başta mobil uygulamalar ile birlikte kripto paralar dağıtmaktadır. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz kripto para kazandıran uygulamalar;

  1. BEE NETWORK
  2. EXONEX
  3. COİNTPLY
  4. PEER  BET
  5. THUNDER CORE HUB.

Evde yapılacak işler ile ilgili bilgi almak için Ev İşleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Binlerce kişiyi hayallerine kavuşturan Bitcoin aslında çok zor sahip olun alacak bir şey değildir.  Bitcoin kazanmak için işlerde çalışabilir, mining yani madencilik programları kullanabilir ve ayrıca faucet sitelerinden havuz kazançlarınızı toplayabilirsiniz. Bizim sizlere önerimiz ise kesinlikle mükemmel bir fikir olan sistemdir. Bir dropshoping sitesi açarak ödemelerinizi Bitcoin ile kabul edebilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Ethereum Nasıl Para Kazanılır?

 Bitcoin‘in küçük kardeş olarak tabir edebileceğimiz Ethereum, Bitcoin kripto para biriminin hemen ardından gelen kripto para birimidir. Geleceğin Bitcoin’i olarak görülen bu para birimini kazanmak için yine diğer kripto paralarda olduğu gibi mining, faucet sistemlerini yaygınca kullanabilmektedir. Sizlerde bu kripto para birimlerini kazanabilmek için mining ve faucet sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan Ethereum’u stake ederek faiz geliri de sağlamanız mümkündür. En yaygın Ethereum kazanma yönteminin ise trade yani al-sat işlemi olduğunu da söyleyebiliriz.

Yatırımsız Bitcoin Kazanma Mümkün Mü?

 Elbette ki yatırımsız olarak Bitcoin kazanmanız günümüzde mümkün durumdadır. Bunun için öncelikle güvenilir faucet ve mining siteleri bulmanız gerekmektedir. Bu sitelerden yatırımsız olarak satoshiler kazanabilir ve kazandığınız satoshileri trade işlemlerinde kullanarak al-sat yaparak Bitcoininizi katlayabilirsiniz.

Diğer Kategorilerimize de göz atın;

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramFacebookTwitterYouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Ads

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir