Bir işe başlamak isteyenler ve pazar bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar ücretsiz bayilik veren firmalardan bayilik alarak ürünlerini tanıtabilir ve satış yapabilirler. Bayiliğini alarak satışını yapabileceğiniz ürünlerden biri ise mikrofiber bezlerdir. Technolog firmasının mikrofiber temizlik bezi bayiliğini alarak bu işe başlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Bayilik için daha fazla ayrıntıya sahip olmak isterseniz Bayilik Nedir? Nasıl Alınır? içeriğimize göz atmanızı öneririz.

Küppeli Accessories Bayilik

Küppeli Accessories bayiliğini alarak bujiteri ürünleri, toka, aksesuar, cüzdan, çanta, saat, gözlük, bere, atkı, şal, fular, kupa bardak kemer gibi ürünlerin satışını yaparak gelir sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte firma mağazanızın her türlü tadilat ve kurulum sürecine de yönetiyor. Firmanın sağlamış olduğu mimar sizler için anahtar teslim mağazalar hazırlıyor. 

Detay Poliüretan

Detay Poliüretan firması dekorasyon profil ürünleri satışı yapıyor. Türkiye’nin her yerine bayilik veren firmanın ürünleri arasında PVC mermer panel, boyanabilir polimer çıta ve poliuretan çıta, duvar kâğıdı, canlı yosun, boyanabilir lambri panel, kültür tuğlası gibi ürünler yer alıyor. 

Arsamiea Çiğ Köfte

Arsamiea çiğ köfte firması ücretsiz bayilik veriyor ve isim hakkı için herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren firmadan Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz bayilik alabilirsiniz. 

Chicker’s 

Chicker’s kızarmış tavuk sunumu yapan bir fast food firması. Tamamen yerli olan bu firmadan ücretsiz bayilik almanız mümkün. 

Eco Wet Clean Kuru Temizleme

Ekolojik temizlik alanın kuru temizleme hizmeti sunan firma ücretsiz bayilik veriyor. Firma kuru temizleme işleminde tamamen ekolojik ve doğa dostu deterjanlar kullanıyor. 2005 yılından bu yana faaliyette olan firmadan minimum 50 m2 dükkân için ücretsiz bayilik alabilirsiniz. 

Etibeyaz Döner 

2001 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma dönerci dükkânı açmak isteyenler için ücretsiz bayilik fırsatı sunuyor. Ana cadde üzerinde ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde 25 ila 60 m2 arasındaki dükkanlar için ücretsiz bayilik alabilirsiniz. 

McDonald’s Bayiliği Nasıl Alınır? İçeriğimize göz atıp ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Autoexper Oto Ekspertiz 

Firma sıfır sermaye ve sıfır isim hakkı bedeli ile ücretsiz bayilik veriyor. Oto ekspertiz dükkânı açmak isteyenler firmanın ücretsiz bayilik fırsatından faydalanabilir. 

Takıştır

Bijuteri mağazası açmak isteyenler Takıştır firmasının ücretsiz bayiliğini alabilir. 22 yıllık sektör tecrübesine sahip olan firma Türkiye’nin her yerine ücretsiz bayilik vermeye devam ediyor. Ayrıca firmaya isim hakkı için ücret ödemenize de gerek yok. Firmadan bayilik almak için işlek bir cadde üzerinde ya da AVM içerisinde 30 ila 35 m2 arasında bir dükkanınızın bulunması yeterli. 

Organik Şarküteri Bayilik

Firma 2012 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz bayilik veren bir firmadır. Firmanın bayilerini alabilmek için genel iş yeri özellikleri arasında 10 ile 30 metrekare arası bir mekan gereklidir. 

Bay Datdo Tantuni Bayilik 

Tantuni açmak isteyenler firmanın ücretsiz bayilik fırsatından yararlanabilir. Restoran kapsamında hizmet sunan firmanın kuruluş yılı 2019. Firma sıfır sermaye ve sıfır isim hakkı bedeli ile bayilik fırsatı sunuyor. 

Moda Pasta Bayilik 

Moda pasta firması Türkiye’nin farklı noktalarını ücretsiz bayilik vererek satışlarını artırmak istiyor. 1972 yılından bu yana faaliyet gösteren firmadan kaymak dondurma düğün ikramlığı düğün pastası gibi ürünler için ücretsiz bayilik alabilirsiniz. 

Ayneş Kahve Bayilik 

​​​​​​​Ayneş kahve çay ve kahve satışı yapmak isteyen girişimciler için ücretsiz bayilik veriyor. Yurtiçi ve yurt dışından oldukça fazla talep gören aynen hiç kahve dağıtım alanının genişletmek için bayilik almak isteyenlere her türlü desteği sağlıyor. Firma 1992 yılından bu yana gıda kapsamında faaliyet gösteriyor. 

Adıyaman Kardeşler Çiğ Köfte

1995 yılından bu yana çiğ köfte sektöründe faaliyet gösteren firma çiğ köfteci dükkânı açmak isteyen girişimcilere her türlü desteği sağlıyor. 

06 Döner Bayilik 

Ek döner üzerine satış yapan firma 2010 yılından bu yana sektörde yerine almış durumdadır. Firma Türkiye genelinde ücretsiz bayilikler veriyor. 

Chocoworlds Bayilik 

Firma 2010 yılında kurulmuştur.  Çikolata şelalesi standları kurarak satış yapmak isteyen girişimcilere ücretsiz bayilik veriyor. Çikolata şelalesi ve meyve satışı yapmak istiyorsanız bu firmayı değerlendirebilirsiniz. 

Moda Accessories

Bu firma aksesuar satışı yapmak isteyen kişilerin değerlendirebileceği firmalar arasında yer alıyor. Firmadan ücretsiz bayilik talep ederek gelir sağlamanız mümkün. 2019 yılından bu yana bijuteri alanında faaliyet gösteren firma Türkiye ve dünya genelinde bayilikler veriyor. 

Tadıyaman Çiğköfte

Çiğ köfte ve bayiliği almak ve çiğ köfteci işletmek istiyorsanız  Tadıyaman çiğ köfte firmasının ücretsiz bayilik fırsatını değerlendirebilirsiniz. Firma 1998 yılından bu yana gıda alanında faaliyet gösteriyor.  

Nacaroğlu Baklavaları 

Firma 2012 yılında baklava üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır. Baklavacı dükkanı açmak ve baklava satışı yapmak isteyen girişimciler firmanın ücretsiz bayilik fırsatını değerlendirebilirler. 

Nish Kahve Bayilik

Nish Kahve firması Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz bayilik sunuyor. Firmada 19 farklı kahve çeşidi yer alıyor. Kahve dükkânı açmak isteyenlerin değerlendirebileceği firmadan ücretsiz bayilik alabilirsiniz.

Güveççi Süleyman

Güveç ürünleri alanında faaliyet gösteren firma ücretsiz bayilik alabileceğiniz kuruluşlar arasında yer alıyor. 1920 yılından bu yana gıda restoran alanında hizmet veren firma Türkiye genelinde satış yapacak girişimciler arıyor. 

Hacı Mehmet Baklava 

Baklava satışı yapmak isteyen kişilerin değerlendirebileceği firmalardan biri olan Hacı Mehmet baklava firması 2015 yılından bu yana tatlı ve baklava sektöründe faaliyet gösteriyor. Firmanın Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz bayilik fırsatı mevcut. 

Sıfırbir Börek

Adana merkezli bir firma olan Sıfırbir börek 2012 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor. Su böreği satışı yapmak isteyen girişimciler firmanın sunmuş olduğu ücretsiz bayilik fırsatını değerlendirebilir.

Şımarık Aksesuar 

Takı aksesuar ve bujiteri alanında satış yapmak isteyen girişimciler şımarık aksesuar firmasını değerlendirebilir. 2010 yılında Samsun’da faaliyet göstermeye başlayan firma atkı bere çanta eşarp gözlük çorap gibi ürünlerin satışını yapıyor. Firma Türkiye’nin her yerine ücretsiz bayilik fırsatı sunuyor. 

Selen Su Bayilik 

Damacana ve pet su üretimi alanında üretim yapan selen su firması su satışı yapmak isteyen girişimcileri bekliyor. 1969 yılından bu yana faaliyet gösteren firmadan ücretsiz bayilik alabilir ve satış yapabilirsiniz. 

Bircan Çiftliği Süt Satışı

Firma evlere ve iş yerlerine adrese teslim perakende süt satış fırsatı sunuyor.  2011 eğer yılından bu yana faaliyet gösteren firmadan ücretsiz bayilik almak için uygun dağıtım aracına sahip olmanız yeterli. 

Pide Durağı 

Pide durağı firması 1994 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor. Firma 77 farklı pide çeşidi ile dikkat çekiyor. Firmadan Türkiye’nin 81 ili için ücretsiz ve aylık talebinde bulunabilirsiniz. 

AİS Çelik Kapı

Çelik kapı satışı yapmak isteyen girişimciler bu firmayı değerlendirebilirler. Firma 2012 yılından bu yana Çelik kapı sistemleri alanında faaliyet gösteriyor. İl ya da ilçe merkezinde minimum 30 metrekarelik bir kapalı alana sahip olan girişimciler firmanın ücretsiz ve aylık fırsatını değerlendirebilir. 

Ayakkabıca 

2010 yılında kurulmuş olan Bursa merkezli firma ayakkabı satışı yapmak isteyenler için bayilik fırsatı sunuyor. Firmanın ürünleri arasında ayakkabı çanta ve cüzdan gibi aksesuarlar yeralıyor. 100 metrekarelik cadde üstü ya da AVM için bir mağazaya sahip olan girişimciler firmanın sunmuş olduğu ücretsiz bayilik fırsatını değerlendirebilirler. 

Diğer Kategorilerimize de göz atın;

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramFacebookTwitterYouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Ads

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir