Hayatımızın birçok alanında ihtiyaç kredilerine ihtiyaç duyabilir. Gerek acil olarak çıkan sağlık sorunlarımızda, gerek yaşamımızı etkileyecek aciliyeti olan bir şeyi satın alırken  veyahut heves ettiğimiz bir şeyi hemen satın almak isterken bu düşük miktarlı kredileri kullanırız. Ayrıca yeni bir girişimde bulunurken, bir iş yaparken de bu krediler işimize oldukça yarayabilir. Peki güncel ihtiyaç kredisi ve bankalarda son durum nedir?

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası sizlere 36 ay kadar vade ile birlikte ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredi ile birlikte iş açacaksanız veyahut farklı bir acil işiniz varsa halledebilirsiniz. Bu kredi için başvurunuzu Garanti bankalarından yüz yüze, Garanti BBVA kullanıcısı iseniz eğer seri bir şekilde internet ve mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuzun yapılmasının ardından bir değerlendirme yapılacak olup, değerlendirme olumlu sonuç alırsa hemen kredinizi alabileceksiniz.  Garanti bankası faiz oranları ise 1.49 ila 2.19 değerleri arasında miktara ve taksite bağlı farklılık göstermektedir.

Kripto Paralar Üzerine Kazançları İncelemek için ”Kripto Para” Kategorimize Göz Atabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

 İş kurarken veyahut yatırım yapmak isterken ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız Vakıfbank bankası tarafından da almanız mümkündür. 36 aya varan vade imkanları ile iş kurduktan sonra veyahut yatırım yaptıktan  sonra kendinizi toparlayıp ödemeye başlayabilirsiniz. Kamu personeli, özel sektörde çalışan veyahut emekli kişiler iseniz krediyi alabilirsiniz. Kredi alabilmek için mesaj ile başvuru yapma şansı tanıyan Vakıfbank aynı zamanda banka üzerinden de başvuruları almaktadır. Başvurunuzun onaylanması halinde bankaya gidebilir veyahut kartınıza yatan parayı çekerek ihtiyaç kredinizi dilediğinizce kullanabilirsiniz. 

YapıKredi İhtiyaç Kredisi

 Herhangi bir ihtiyacınız durumunda elbette ki ihtiyaç kredisi en başta akla gelmektedir. Yapıkredi ihtiyaç kredisi ile bu ihtiyacınız halletmeniz mümkündür. Gerek bir girişimcilik yaparken gerekse acil para ihtiyacınızda Yapıkredi bankası tarafından sizlere ihtiyaç kredileri 36 ay vade imkanı ile birlikte verilmektedir. ATM üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi mesaj ve çağrı merkezleri üzerinden de kolaylıkla başvurunuzu yapabilme olanağınız vardır. Bunun yanı sıra direkt olarak şubeye giderek tüm detayları sağlıklıca  konuşarak da kredinizi alabilirsiniz. Yapıkredi ihtiyaç kredisi 1.79 ila 2,41 oranında faiz ile sizlere verilmekte olup minimum miktar 1000 TL  verilmektedir.

İng Bank İhtiyaç Kredisi

İNG Bankası ile birlikte her türlü ihtiyaçlarınız için sizler için özel hazırlanmış ihtiyaç kredilerini çekebilirsiniz. Gerek türlü ihtiyaçlarınızda gerekse günümüzün en çok tercih edilen kripto para yatırımı konusunda ve girişimcilik fikrinde ihtiyaç kredileri sizlere can suyu gibi gelecektir. İNG Bankası ihtiyaç kredisi sizlere 1,44 faiz ile 36 aya varan vade imkanı ve 3 ay erteleme şansı ile birlikte verilmektedir. Yine bankaya gitmeden dahi çekebilecek olduğunuz bu ihtiyaç kredisi için size örnek miktarlar söyleyecek olursak eğer;

20.000 TL ihtiyaç kredisi çektiğinizi düşürsek bunu 36 ay vadeli yaparsak aylık 751 TL taksit ile ödeyebilirsiniz. Bu miktar üzerine 100 TL işlem masrafı eklenmekte olup toplam geri ödediğiniz miktar faiz ile birlikte 27.028 TL olacaktır.

Teb Bankası İhtiyaç Kredisi

 36 aya varan vade imkanları ile birlikte TEB bankası ihtiyaç kredinizi, ihtiyacınız halinde ve bir iş kurmak isterken tercih edebilirsiniz. TEB bankası ihtiyaç kredisini 7/24 internet bankacılığından alabileceğiniz gibi iş saatleri içerisinde  şubeden direkt olarak da alabilirsiniz. İhtiyaç kredisini almak için öncelikli olarak bankaya detaylı başvuru yapmanız gerekmektedir hemen akabinde detaylı inceleme yapılacak ve ardından da başvurunuz uygun görüldüğü taktirde onaylanacaktır.

Evde yapılacak işler ile ilgili bilgi almak için Ev İşleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

 İhtiyaçlarınızın olması halinde QNB Finansbank ihtiyaç kredisini kullanmanız mümkündür. Gerek bir yatırım yapacak, gerek bir şey satın alacak gerekse de girişimcilik yapacaksanız eğer QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ile 36 ay vade imkanı ile dilediğiniz miktarı alabilir ve rahatlıkla ödemeye başlayabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından ayrıca sizlere farklı teklifler de  yapılmaktadır. Bunları takip etmenizi öneririz. Örnek olarak verirsek doğum gününüzde başvuracağınız ihtiyaç kredisi faizi biraz daha düşük olacaktır. Doğum gününde ihtiyaç kredisi ile dropshoping işine girmek sizce de harika fikir değil mi?

Daha fazla proje fikirleri için ”En İyi İş Fikirleri Neler?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

 Akbank ihtiyaç kredisi çekebilmeniz için öncelikle diğer tüm bankalarda olduğu gibi 18 yaşını doldurmuş olmanız ve  ağır sicilinizin olmaması gereklidir. Tüm ihtiyaçlarınızda aniden gelen ödemeler de bu krediyi rahatlıkla kullanabilir ve toplamda 36 ay  taksitle ödeyebilirsiniz. Elbette ki  bu bankalar sizlere bu paraları olduğu gibi vermiyorlar. Sizlere bir miktar faiz uygulamakta olan bankalardan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2,01 ile 1,67 oranındadır. 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

 Bireysel ihtiyaçlarınız ve planlarınız doğrultusunda Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz mümkündür. Ziraat Bankası tarafından ihtiyaç kredileri 36 aya varan vade imkanlarıyla alınabilirken kredinizin yanı sıra sizlere bireysel hayat sigortası da sunulmaktadır. Aynı zamanda Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinizi dilediğiniz ödeme seçenekler ile esnek bir şekilde ödemeniz de mümkündür. Başvurularınız yaptıktan sonra değerlendirilip onay çıkması halinde tüm bu fırsatlardan yaralanabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

 İş Bankası ihtiyaç kredisi alarak gerek alışverişlerini gerekse planlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. İş Bankası tarafından sizlere sunulan ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade imkanları ile birlikte yapıldığı gibi aynı zamanda krediyi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlama imkanı da sunmaktadır. Kredi başvurunuzu cep telefondan kolaylıkla yapabildiğiniz gibi aynı  zamanda İş Bankası şubelerinden de yapabilirsiniz. Başvurularınız değerlendirmeye tabi tutulacak olup onaylı görüldükten sonra krediniz verilecektir. Tüm bu kredi başvurularınızı yaparken kredi notunuzun iyi olmasına dikkat etmeniz halinde kolaylıkla krediyi alabilirsiniz. 

Diğer Kategorilerimize de göz atın;

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramFacebookTwitterYouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Ads

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir