Her yıl bir çok kişinin yüzünün güldüren, hayallerine kavuşturan veya hayatlarını darmaduman eden bu şans oyunları nedir, nelerdir? Bayilerden ve aynı zamanda online olarak şans oyunları oynayabilmemiz mümkündür. Bu şans oyunları ile birlikte şansımızın yüzümüze gülmesi halinde milyonlar ve hatta milyarlar kazanabileceğimiz gibi, şansımızın yüzümüze gülmesini beklerken on binlerce lira kaybedebiliriz. Haber bültenlerinde hep ”şans oyunu oynadı hayatı değişti” diye haberler görmekteyiz. Bu haberlere bakınca açıkçası doğruluk payını yargılıyor olabiliriz doğal olarak. Yıllar sonra bu kişilerin bütün malvarlıklarını kaybetmesi gerek medyada gerekse günlük hayatımızda çokça karşımıza çıkıyor. Aslında doğru bir finansal yatırım ve planlama ile zenginliğimize zenginlik katabilmemiz mümkündür. Peki bu çok merak edilen şans oyunları nelerdir?

Bayiler Aracılığı İle Oynanan Şans Oyunları;

Online Oynanan Şans Oyunları;

  • Sayısal Loto
  • Süper Loto
  • On Numara
  • Şans Topu
  • Milli Piyango
  • Kazı Kazan

 Evet aynı zamanda online olarak da şans oyunları oynayabilmemiz mümkündür. Bunun için Milli Piyango web sayfasına girmeniz ve dilediğinizi oynamanız yeterlidir. Lütfen dolandırıcılık amaçlı kurulan klon sitelere dikkat ediniz.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

 Süper bir şans oyunu olan süper loto nasıl oynanır? Öncelikle 1 ila 60 sayıları arasından 6 tane sayı seçmeniz gerekmektedir.  Bu seçmiş olduğunuz her 6 sayı “kolon” denilen olayı oluşturur. Süper Loto‘da tek bir kolon ücreti 3 TL olup toplam ücret buna göre hesaplanmaktadır.  Eğer ki şansız olduğunuzu düşünüyor veyahut işaretlemek ile uğraşmadan şansınızı denemek istiyorsanız her kolonun alt kısmında yer alan sen seç kutusunu işaretleyerek, sistemin sizler için 6 numara seçmesini sağlayabilirsiniz. Süper Loto oynamak için dilerseniz Milli Piyango web sayfasını kullanabilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulamayı dan da işlem yapabileceğinizi söylemekte fayda var. Yetkili satış noktalarını kullanarak da oynanabileceğini aktarabiliriz. Kısacası hem dijital hem de fiziksel olarak oynamanız mümkündür.

Daha fazla ek gelir ve ek kazanç yöntemi için ”Ek Kazanç” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Süper Loto Nasıl Oynanır Nasıl Kazanılır?

 Süper Loto Milli Piyango web sayfasından online olarak oynanabilmesinin yanı sıra hemen hemen her yerde yer alan yetkili satış noktaları ve şubelerinden de oynama imkanı sunmaktadır. Her bir kolon ücreti 3 TL olan bu oyun sizlere muazzam paralar kazandırabilmektedir. Peki kolayca oynayabildiğimiz bu şans oyunu bizlere nasıl para kazandırır? Süper Loto haftada 3 gün oynanabilmekte olup Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir. Her küreden çekilen 6 rakam arasından en az 2 tanesi doğru çıkması halinde kazanabilmektesiniz. 6 tanesini de bilmeniz halinde büyük ikramiyeyi kazanabilirsiniz.

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

 Sayısal Loto artık yeni ismi ile Çılgın Sayısal Loto olmuştur. Tıpkı Süper Loto gibi oynanan bu oyunda yine her kolon 3 TL ücretindedir. Bir kolonda toplam 90 rakam yer almakta olup 6 tanesini işaretlenmektedir. Bir veyahut daha fazla kolon işaretlemeniz mümkündür.

Şans Oyunları Hangi Günler Oynanır?

Şans oyunları hangi günler oynanır? Online ve ya bulunduğunuz yerdeki bayiden oynayabileceğiniz şans oyunları belirli günlerde çekilmektedir, Süper Loto haftada 3 gün şans severler ile buluşmakta olup bu günler aralıklı şekildedir. Salı, Perşembe ve Pazar günleri bu şans oyunlarının çekilişini takip edebilmeniz mümkündür.

Online Şans Oyunları

 Her zaman evimizden dışarı çıkmak istemeden şansımızı denemeyi düşünmüşüzdür. Evet ”Milli Piyango” resmi sitesi üzerinden bu isteğimizi gerçekleştirmemiz mümkündür. Online olarak, Sayısal Loto, Süper Loto, On Numara, Şans Topu, Milli Piyango ve son zamanlara damga vuran Kazı Kazan gibi oyunları evinizden birkaç tık ile birlikte ister uygulamadan isterseniz de site üzerinden oynayabilirsiniz.

Evde yapılacak işler ile ilgili bilgi almak için Ev İşleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Tutması En Kolay Şans Oyunu

 Tüm hepimiz şans oyunlarını oynarken elbette ki kazanmak isteriz. Peki tutması en kolay olan şans oyunları nelerdir? Aslında en kolay şans oyunları diye bir şey dememiz mümkün değildir. Tüm şans oyunları risk içermekte olup tamamen şansa bağlı olduğu  için tüm hepsinden aynı oranda kazanma ihtimalimiz vardır. Fakat iddaa gibi daha az olasılık bulunan sistemler üzerinden daha kolayca daha az risk faktörü ile para kazanabilirsiniz.

İddaa Nasıl Oynanır?

Ülkemizde bayiler ve bazı platformlar üzerinden hizmet sunan iddaa nasıl oynanmaktadır? Öncelikle iddaa oynamadan önce iyi bir analiz yapmamız ve tüm olasılıkları değerlendirmemiz gerektiğini unutmayalım. Elbette ki ne kadar analiz yaparsak yine de şansa bağlı olan bu oyunu kupon kağıdı üzerinden oynayabilirsiniz. Sizler için verilen tahmin kutucuklarını tahminleriniz doğrultusunda işaretleyebilir ve oynayabilirsiniz. Biraz kapsamlı olan ve birçok terim olasılık bulunan bu oyunu oynamadan önce detaylı bilgiler almanızda ve tüm her şeyin ne anlama geldiğini bilmenizde fayda vardır. 

Yeni İddaa Kuponu Nasıl Oynanır?

 Yeni iddaa kuponu nasıl oynanır? Bildiğimiz üzere iddaa kuponları artık yeniden şekillenmiş ve daha sade hale gelmiştir peki bu yeni iddaa kuponları nasıl  oynanmaktadır? Yeni iddaa kuponlarında oyun türü numarası ve tahmin türü numarası yer almakta olup oyun türü numarası beş haneden, tahmin türü ise iki haneden meydana gelmektedir. İstediğimiz şekilde işaretlememiz gerekmekte olup yanlış işaretlediğimiz taktirde, çöp kutusu işaretiyle olan iptali işaretlemeliyiz.

Daha fazla proje fikirleri için ”En İyi İş Fikirleri Neler?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Süper Piyango Bileti Nasıl  Alınır?

 Günümüz teknoloji çağında bildiğimiz üzere her şey bir tık uzağımızda yer almaktadır. Süper Piyango biletlerini almanız içinde internet bağlantınız olması sizler için yeterlidir. Süper Piyango biletlerini Milli Piyango İdarisi’nin anlaşma sağlamış olduğu sanal bayilerden almanız mümkündür.

On Numara Siteleri

 Çok sevilen On Numara kısa süre sonra yenilenecek olup, şuanda günümüzde Milli Piyango resmi web sayfası üzerinden oynanmakta olup yine aynı web sitesi üzerinden sorgulanabilmektedir.

Diğer Kategorilerimize de göz atın;

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramFacebookTwitterYouTube hesaplarımızı takip edip bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Ads

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir